kiste på ben, barokstil, 20. århundrede.

373340. kiste på ben, barokstil, 20. århundrede.

Længde 60 cm Bredde 50 cm Højde ca 72 cm.

Alder og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.062