EOOS, skrivebord CEOO for Walter Knoll, designet i 2006.

3732911. EOOS, skrivebord CEOO for Walter Knoll, designet i 2006.

Delvist fineret med valnød, malet sort og med detaljer i sort læder og metal.
Højde på skrivebordsdel 74, skive 102x260 cm
Sidehøjde 54, ca. 200x80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sidehøjde 54, ca. 200x80 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 759