E-BIKE, Yosemite, „E-comfort“, Biltema.

3732647. E-BIKE, Yosemite, „E-comfort“, Biltema.

28 tommer
7 gear.

Cyklen er låst med to låse, nøgler mangler
Nøglen til batteriet mangler
Indlæsning med starter ikke ved test
Punktering
Ikke fuldt gennemgået
Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

28 tommer
7 gear.

Nøglen til batteriet mangler
Punktering
Ikke fuldt gennemgået
Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 977