3732647. E-BIKE, Yosemite, „E-comfort“, Biltema.
28 tommer
7 gear.
Cyklen er låst med to låse, nøgler mangler
Nøglen til batteriet mangler
Indlæsning med starter ikke ved test
Punktering
Ikke fuldt gennemgået
Brugsslitage.
Nøglen til batteriet mangler
Punktering
Ikke fuldt gennemgået
Brugsslitage.