BREVPRESS, første halvdel af det 20. århundrede.

373244. BREVPRESS, første halvdel af det 20. århundrede.

Patineret metal i form af en pige med instrumenter på en stensokkel.
Højde ca. 12 cm.

Brugsslitage, let bøjede snore.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 12 cm.

Antal besøg: 830