BORDPENDUL, Württemberg, Tyskland, 19./20. århundrede.

373199. BORDPENDUL, Württemberg, Tyskland, 19./20. århundrede.

Højde 34, bredde 15, længde 36,5 cm.

Kronen mangler. Nøglen er ikke original.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.508