ELLA FORT. Farvelitografi.

ELLA FORT. Farvelitografi.
3731924. ELLA FORT. Farvelitografi.

Landskab. Signeret og nummereret Ea 6/60 ex
20x29,5 cm.

Mindre overfladeslid. Uramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

20x29,5 cm.

Mindre overfladeslid. Uramad.

Antal besøg: 200