ARDY STRÜWER. Litografi, signeret og nummereret e/a.

3731621. ARDY STRÜWER. Litografi, signeret og nummereret e/a.

Sammensætning. Bladmål ca. 49x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 457