ET VINTAGE KABINETMIKROSKOP.

ET VINTAGE KABINETMIKROSKOP.
3731240. ET VINTAGE KABINETMIKROSKOP.

Mikroskopet af Eliza Tokyo, i en aflåsbar trækasse med metalhåndtag (ingen nøgle, højde 34,5 cm), sammen med ekstra linser og en lille kasse med rum til objektiver.

Generel alder og brugsrelateret slid, forskellige mærker og ridser, se online billeder. Kan være ufuldstændig, sælges som uprøvet, funktionalitet er ikke garanteret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 248