OLIEPIND, RØG.

OLIEPIND, RØG.
3730363. OLIEPIND, RØG.

Med detaljer af 8k guld, knop med agat, stemplet „RAUCH“, midten af 1800-tallet, længde ca. 13 cm inklusive blonder..

Brugsslitage, ufuldstændig.

Få foretaget en gratis vurdering!
3730363. OLIEPIND, RØG.

Brugsslitage, ufuldstændig.

Antal besøg: 254