SPEJLAMPE, Oscariansk, forgyldt 1800-tal.

372975. SPEJLAMPE, Oscariansk, forgyldt 1800-tal.

Spejl med holder til to lys Højde 58, bredde 60 cm.

Brugsslitage og mindre tab af forgyldning og forgyldningsrevner. Afvisning af nederste midterdekoration. Spejlglas med slid på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.227