VIOLIN, etiketmærket, E Persson, Ljusdal, 20. årh.

3729612. VIOLIN, etiketmærket, E Persson, Ljusdal, 20. årh.

Etikette E Persson, Ljusdal, repareret, justeret og lakeret, 1956.
etiket mærket repareret uklart år og tekst, 1987?
Taske inkluderet.
Længde 61 cm.

Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske inkluderet.
Længde 61 cm.

Slid og slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 417