KANDELABRER, Tin, 2 stk. Firma Swedish Tin, 1932.

372948. KANDELABRER, Tin, 2 stk. Firma Swedish Tin, 1932.

Stemplet med englemærke og E8, modelnummer 1047.
Højde 14,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 14,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.745