LARS ANDERSSON-BJÖNNI. Skærgårdslandskab med måger. Farvelitografi, signeret.

37294. LARS ANDERSSON-BJÖNNI. Skærgårdslandskab med måger. Farvelitografi, signeret.

58 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.380