RULLEKLAPSEKRETÆR. Østrig, 18. århundrede.

3729044. RULLEKLAPSEKRETÆR. Østrig, 18. århundrede.

Sekretær med to store skuffer, to små skuffer og tre rum.
Højde: 105 cm.
Længde: 110 cm.
Dybde: 70 cm.
Skrivehøjde: 75 cm.

Brugsslitage, nogle gange hårdere. Revner, spor af ældre skadedyrsangreb, finerskader, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 105 cm.
Længde: 110 cm.
Dybde: 70 cm.
Skrivehøjde: 75 cm.

Antal besøg: 457