SAMEKNIV, skede signeret RJ og dateret 2005.

37274. SAMEKNIV, skede signeret RJ og dateret 2005.

Totallængde inkl skede ca 27,5 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 2.810