Mærket i æske. Med to vitriner og foldedør og belysning. Sektioner kan monteres i hinanden med skruer.
3 sektioner med samme mål: længde 100, bredde 45 cm.
Fjerde sektion: længde 60, bredde 45 cm.
Samlet højde 190 cm. Kun de største mål målt.
Brugsslitage, mindre skader, mindre Kantstødt på glashylder, ridser, mærker, nyere skruer, skruer og hyldeholdere mangler, belysning ikke funktionstestet.