BAKKE, „Kunstbakke“, finér, håndmalet.

3726509. BAKKE, „Kunstbakke“, finér, håndmalet.

56 x 38,5 cm.

Brugsslitage, slid på den håndmalede indretning.

Få foretaget en gratis vurdering!

56 x 38,5 cm.

Antal besøg: 221