ARVID CARLSON. Olie på panel.

ARVID CARLSON. Olie på panel.
3725747. ARVID CARLSON. Olie på panel.

Landskab, sandsynligvis fra området omkring Skrea. Signeret og dateret 1946. 32x39 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 478