GÖSTA BACKLUND. Farvelitografi.

3725685. GÖSTA BACKLUND. Farvelitografi.

Landskab, signeret, dateret 85, nummereret 33/35, 35x28 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 150