EINAR NERMAN 1888-1983 TRÆKUL TEGNING PÅ PAPIR.

3725575. EINAR NERMAN 1888-1983 TRÆKUL TEGNING PÅ PAPIR.

„Annika“

Signeret: E.Nerman
Dateret: 1955
Dimensioner billedområde: 45 x 37 cm
Mål inklusive ramme: 63 x 55 cm.

Mindre slid på stel, Ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Annika“

Signeret: E.Nerman
Dateret: 1955

Antal besøg: 278