STOLE, 8 stk, "Åkerblomstolen", Bengt Åkerblom, midten af 1900-tallet.

372295. STOLE, 8 stk, "Åkerblomstolen", Bengt Åkerblom, midten af 1900-tallet.

Stel, ryg og sæde af birketræ i formpresset teakfiner. Bakke mærket.

Brugsslitage, ridser og en stol med finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.449