OTTO KLANK. Båd ved stranden. Panel, signeret og dateret 1947.

37224. OTTO KLANK. Båd ved stranden. Panel, signeret og dateret 1947.

Størrelse 65X81.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 65X81.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.645