KANDE MED SØLV, Gense, midten af det 20. århundrede.

372155. KANDE MED SØLV, Gense, midten af det 20. århundrede.

Håndtag med bakelitindlæg. Højde 13,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.384