ARNE OLSSON. "Mod havet", olie på lærred, monogram sign.

371936. ARNE OLSSON. "Mod havet", olie på lærred, monogram sign.

64 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besøg: 1.617