SKÅL, krystal, Jan Johansson, Orrefors, sign.

371633. SKÅL, krystal, Jan Johansson, Orrefors, sign.

Højde ca 11 cm Diameter 19 cm.

Alder og Brugsslitage.
Kantstødt findes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Kantstødt findes.

Antal besøg: 1.021