SPISESUMSGRUPPEN, 4 dele, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

371626. SPISESUMSGRUPPEN, 4 dele, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

Cirkulært bord med tre indsatsplader (hver 115 x 50 cm), diameter 115, højde 74 cm.
Tre stole med faste polstrede sæder, sædehøjde 44 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.252