HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. FLERE, 1969.

3715977. HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. FLERE, 1969.

Signeret, dateret 1969/, nummereret 27730, udvendigt mål 25,5x25,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 413