KNIVEN, DDR NVA, Tyskland, 1900-tallet.

3714865. KNIVEN, DDR NVA, Tyskland, 1900-tallet.

Mærket „5902" samt „500V“.
Plastskaft og metalkappe.
Længde ca. 27cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket „5902" samt „500V“.
Plastskaft og metalkappe.
Længde ca. 27cm.

Antal besøg: 486