RICHARD MÜLLER. Ætsning.

RICHARD MÜLLER. Ætsning.
3713784. RICHARD MÜLLER. Ætsning.

Pekinesisk hund, signeret og dateret 1922, 7x8,2 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 204