FOLDEKNIV, Muela Spanien.

FOLDEKNIV, Muela Spanien.
3713107. FOLDEKNIV, Muela Spanien.

Længde udfoldet ca. 31cm, forsænket ca. 20,5 cm.
Læderkappe.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Læderkappe.

Antal besøg: 460