FLYGEL, jacaranda m.m., Ernst Rosenkranz Dresden.

3712397. FLYGEL, jacaranda m.m., Ernst Rosenkranz Dresden.

Ernst Rosenkranz Dresden 2A.
Højde 95 cm
Bredde 138 cm
Dybde 189 cm

BEMÆRK!
Ikke transport. Egen bærehjælp er inkluderet!

Slid, solbleget, ridser, knopper til musikstativ mangler, Ikke kontrolleret. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ernst Rosenkranz Dresden 2A.
Højde 95 cm
Bredde 138 cm
Dybde 189 cm

BEMÆRK!

Antal besøg: 1.704