VÆGRELIEF, bronze, Gerda Springhorn, signeret og dateret.

371167. VÆGRELIEF, bronze, Gerda Springhorn, signeret og dateret.

Motiv af kvindeansigt og digt af V.Rydberg Diameter 32 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 921