ERNST WILHELM WIDELL. 1893-1969, olie på lærred, sign.

371122. ERNST WILHELM WIDELL. 1893-1969, olie på lærred, sign.

74 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

74 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.654