KNOPPER, et par, 20. årh.

KNOPPER, et par, 20. årh.
3710222. KNOPPER, et par, 20. årh.

Størrelse 7.
Indersål længde 25cm.

Brugsslitage, rustangreb, gummi med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 7.
Indersål længde 25cm.

Antal besøg: 406