JEAN WILTON-JOHANSSO. Pastel.

JEAN WILTON-JOHANSSO. Pastel.
3709855. JEAN WILTON-JOHANSSO. Pastel.

Stilleben, signeret, 15x36 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 149