SOFABORD, mahogni, engelsk stil, 18/1900 tallet.

370979. SOFABORD, mahogni, engelsk stil, 18/1900 tallet.

2 opklappelige skiver á 21,5 cm. Riflet ben.
Længde 125, bredde 42 - 85 cm, højde 50 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.070