3709715. EN UDSKÅRET VALNØD TRE-DØRS KOMPAKT GARDEROBE.
Tidligt til midten af det 20. århundrede åbnede de kvartfinerede døre for at afsløre tre rum monteret til ophængning, hylder, skuffer, bagagerum osv.
191 cm høj x 169 cm bred x 51 cm dyb.