EN UDSKÅRET VALNØD TRE-DØRS KOMPAKT GARDEROBE.

3709715. EN UDSKÅRET VALNØD TRE-DØRS KOMPAKT GARDEROBE.

Tidligt til midten af det 20. århundrede åbnede de kvartfinerede døre for at afsløre tre rum monteret til ophængning, hylder, skuffer, bagagerum osv.
191 cm høj x 169 cm bred x 51 cm dyb.

Tab af farve, slag, mærker og ridser overalt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 450