GARDEROBE, hvidmalet, engelsk stil, 20. århundrede.

370926. GARDEROBE, hvidmalet, engelsk stil, 20. århundrede.

Højde ca 200 cm. Længde 120 cm. Bredde 40 cm.

Renoveret og suppleret. Bumpemærker, revner, bånd ved døren løs. Spejldøren er svær at åbne.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.669