GARDEROBE, hvidmalet, engelsk stil, 20. århundrede.

370916. GARDEROBE, hvidmalet, engelsk stil, 20. århundrede.

Højde ca 218 cm. Længde 130 cm. Bredde 50 cm.

Renoveret og suppleret. Bump mærker, revner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.876