PISTOLSKAB/SIKKERHEDSSKAB, ZUGIL Type 5, SS 3492.

3708803. PISTOLSKAB/SIKKERHEDSSKAB, ZUGIL Type 5, SS 3492.

2 stk. nøgler er tilgængelige. Højde 126, bredde på 35, dybde 30 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.793