SKAB, delvist barok 1700-tal.

SKAB, delvist barok 1700-tal.
370862. SKAB, delvist barok 1700-tal.

skab, valnød.
Bredde 98 cm Dybde 45 cm Højde 160 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

skab, valnød.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 951