Dansk Design lænestol af bøg og velour. Danmark.

3708113. Dansk Design lænestol af bøg og velour. Danmark.

Læne stol med armlæn af bøg, betrukket med stribet velour.
Højde: 75 cm
Bredde: 61 cm
Sædehøjde: 39 cm.

Brugsspor og lak slitage på armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 75 cm
Bredde: 61 cm
Sædehøjde: 39 cm.

Antal besøg: 358