NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMERLANDSKAB.

3706964. NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMERLANDSKAB.

Signeret med initialer og dateret 40, akvarel og sort farveblyant
51,5 xc 56,5 cm.; #
med en kystscene af samme hånd, paraferet og dateret 56, 32,5 x 56 cm. (2).

Hovedgenstand med ræveskæring; sidstnævnte god.

Få foretaget en gratis vurdering!

51,5 xc 56,5 cm.; #

Antal besøg: 219