37033. SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.
Hvidlakeret, dekoration med fleuroner og riflede ben. Bordmål: Længde 138 + 48 + 48, bredde 99, højde 74 cm.
Fire stole med polstret sæde.
Fremstår med let Brugsslitage, polstring med mindre pletter.