STATIV OG BREVKNIV, messing, Jugend begyndelsen af 1900-tallet.

370243. STATIV OG BREVKNIV, messing, Jugend begyndelsen af 1900-tallet.

Mærket Geschutzt. Længde 21 cm.
Indret med havfrue og blæksprutte ved vandet.

Slitage, mangler glasindsatsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.440