SALONGRUPPE, 3 dele, neo-rokoko, 1800-tallet.

370164. SALONGRUPPE, 3 dele, neo-rokoko, 1800-tallet.

Groom sofa og 2 stole med skåret indretning, betrukket med grøn imiteret silke. Sofa, længde 110 cm, dybde 53 cm, ryghøjde 93 cm.

Brugsslitage, ridser, skader, mærker. Tekstil med slid, pletter og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.034