LYSTAKER og bordlamper, 4 dele, messing, med dragedekor, 20. århundrede.

370157. LYSTAKER og bordlamper, 4 dele, messing, med dragedekor, 20. århundrede.

Et par lysestager med en højde på 13,5 cm, glas lysmanchetter medfølger Et par bordlamper, med en højde på 23 cm.

Ikke gennemgået, mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 954