ÅKE NYGREN. Olie på lærred.

ÅKE NYGREN. Olie på lærred.
3701569. ÅKE NYGREN. Olie på lærred.

„Godnat Jorden“, signeret, dateret 1999, 50x73 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 272