370144. SKAT, træ og glas, med og til sytråd, "Claks "Anker" midten af det 20. århundrede.
Skrin i tre niveauer med låg på øverste niveau Sammenfoldet position: længde 40, bredde 20, højde 10 cm Inkluderet lav en æske med sytråd.
Ridser, Brugsslitage.