FJERNØSTLIG MALET KOMMODE.

FJERNØSTLIG MALET KOMMODE.
3700816. FJERNØSTLIG MALET KOMMODE.

En 20. århundrede malet og forgyldt kommode, og med et formet forklæde omkring bunden. 85 cm på tværs, 60,5 cm høj.

Generelt god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Generelt god stand.

Antal besøg: 387